Wersja demonstracyjna programu SuperOptyk

W celu zainstalowania programu dmonstracyjnego pobierz program instalacyjny SuperOptyk Demo oraz instrukcję instalacji i postępuj zgodnie z instrukcją.

Po zainstalowaniu programu SuperOptyk i jego pierwszym uruchomieniu, nastąpi jego automatyczna aktualizacja do najnowszej wersji (pod warunkiem, że komputer jest podłączony do Internetu).

W razie problemów z instalacją wersji demo należy wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer 510 900 579.

W wersji demonstracyjnej programu można wprowadzić do 25 zleceń na okulary lub soczewki kontaktowe, a na wydrukach (zlecenia, zamówienia, faktury) nie pojawia się nazwa Państwa zakładu optycznego.

Niektóre opcje programu zabezpieczone są kodem nadzorcy (zwykle właściciel zakładu lub kierownik).

W wersji demo wystarczy wpisać 0 (zero), żeby odblokować opcje zabezpieczone kodem. W przypadku, gdy na komputerze na którym ma być zainstalowane demo uruchomiona jest program antywirusowy z zaporą internetową , należy ją skonfigurować tak aby możliwa była poprawna praca programu.

W razie jakichkolwiek problemów proszę dzwonić na jeden z numerów podanych powyżej.

Kontakt

Optisoft sp. z o.o.

ul. Stefana Żeromskiego 22, 62-020 Swarzędz

510 900 579

superoptyk@superoptyk.pl