SuperOptyk na iPada


Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że od 4 marca 2020 roku dostępna jest aplikacja SuperOptyk na iPada.
Poniżej prezentujemy najbardziej istotne informacje na temat możliwości jakie oferuje aplikacja na tablecie.
Na końcu tego artykułu znajduje się odnośnik do sekcji z pytaniami i odpowiedziami.


Po uruchomieniu aplikacji na tablecie pojawia się ekran powitalny. Aplikacja nawiązuje połączenie z programem SuperOptyk, który uruchomiony jest na komputerze PC i pobiera listę użytkowników.Po poprawnym zalogowaniu się zostaje wyświetlona lista wszystkich aktywnych zleceń na okulary i soczewki kontaktowe (nowych oraz gotowych do odbioru).Po kliknięciu na opcję Otwórz zlecenie użytkownik może edytować treść istniejącego zlecenia. Formularz zlecenia jest praktycznie identyczny jak ten, który znacie Państwo z programu na komputery PC.W przypadku otwarcia zlecenia na soczewki kontaktowe formularz edycji zlecenia wygląda nieco inaczej.
Zarówno w przypadku zlecenia na okulary jak i soczewki kontaktowe w dolnej części formularza znajduje się przycisk "Pozostałe opcje>", dzięki któremu uzyskujemy dostęp do pozostałej części zlecenia.W dolnej części formularza znajdują się opcje:

- "Drukuj" - po kliknięciu tej opcji zlecenie jest drukowane tak samo jak w głównym programie SuperOptyk,
- "Upusty" - opcja ta otwiera wprowadzenie upustów i refundacji do zlecenia
- "Odbiór" - opcja ta umożliwia zaznaczenie, że klient odebrał zlecenie,


- "RODO" - opcja służy do podpisania przez klienta zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych, zgody na marketing, itp.Dodatkowo aplikacja została wyposażona w funkcję Przymierzalnia, która służy do zrobienia serii zdjęć klientowi podczas przymierzania opraw. Jest to opcja dla klientów, którzy niezbyt dobrze się widzą się w lusterku, gdy zdejmą swoje stare okulary oraz dla takich, którzy nie mogą się zdecydować i chcą zobaczyć wszystkie opcje na koniec przymierzania. Po wykonaniu serii zdjęć klient może założyć swoje stare okulary i obejrzeć się na zdjęciach. Po zakończeniu przymierzania wystarczy kliknąć na opcję "Wyczyść" żeby usunąć wykonane zdjęcia z pamięci aplikacji.
Oprócz tego do aplikacji dodano opcję "Magazyn opraw", w której można błyskawicznie sprawdzić cenę i dostępność opraw w magazynie.
Kliknij w opcję poniżej żeby zapoznać się z pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi aplikacji SuperOptyk na iPadzie. Pytania i odpowiedzi - SuperOptyk na iPadzie

Kontakt

Optisoft sp. z o.o.

ul. Stefana Żeromskiego 22, 62-020 Swarzędz

510 900 579

superoptyk@superoptyk.pl