Serwis i szkolenia

Po zakupie programu otrzymują Państwo dwie godziny wsparcia technicznego, w ramach którego możliwe jest przeprowadzenie podstawowego szkolenia użytkowników oraz konfiguracja  programu na jednym lub kilku stanowiskach (w przypadku pracy sieciowej: sprzedaż, gabinet, zaplecze, itp.).

Ponadto możliwe jest zorganizowanie dodatkowego, odpłatnego szkolenia po uprzednim umówieniu terminu.
Wszystkie szkolenia oraz wsparcie techniczne odbywa się zdalnie za pomocą aplikacji umożliwiającej połączenie z komputerem klienta.

Wsparcie techniczne udzielane jest odpłatnie i kosztuje 50 zł netto za każde rozpoczęte 30 min. Jest to czas wystarczający na załatwienie większości spraw, które mogą się pojawić w trakcie codziennej eksploatacji aplikacji. Typowe zagadnienia to konfiguracja zapory internetowej i programów antywirusowych, konfiguracja drukarki etykiet, pomoc przy przeniesieniu programu na nowy komputer, pomoc przy ustawieniu archiwizacji programu, itp..

Tutaj możesz pobrać program GoToAssist

W celu umówienia terminu pomocy technicznej lub szkolenia należy skontaktować się z numerem tel. 510 900 579 lub przesłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Istnieje również możliwość wykupienia priorytetowego wsparcia technicznego płatnego w formie ryczałtu w wysokości 150 zł netto / salon / m-c. Opcja ta dostępna jest przy umowie na 12 m-cy. Taka forma wsparcia technicznego nie wymaga wcześniejszego umawiania się i pozwala na błyskawiczne uzyskanie pomocy w rozwiązaniu problemów technicznych jak i porady co do sposobu postępowania w różnych nietypowych sytuacjach (reklamacje, rezygnacje ze zlecenia, korekty faktur, korekty paragonów, inwentaryzacje, wprowadzanie kart podarunkowych, wprowadzenie drukowania kart stałego klienta, pomoc w razie kłopotów w komunikacji z drukarkami fiskalnymi, priorytetowe dodawanie funkcji w programie, które są niezbędne do  usprawnienia pracy w Państwa salonie, itp.).

Kontakt

Optisoft sp. z o.o.

ul. Stefana Żeromskiego 22, 62-020 Swarzędz

510 900 579

superoptyk@superoptyk.pl